Creator Smakow

Filozofia Smaku

Filozofia Smaku

Tylko prawdziwa pasja inspiruje do prawdziwego działania, gotowanie to moja pasja codziennie to sobie mówię patrząc w lustro.Jako Szef kuchni w wielu prestiżowych hotelach i restauracjach, członek wielu organizacji branżowych m.in. Stowarzyszenie Kucharzy Polskich  oraz Euro Toqest czuje się w swoim działaniu bardzo mocny.

Jestem współorganizator konkursu kulinarnego Fish&Grill oraz organizatorem I Mistrzostw Polski w Przyrządzaniu Ślimaków. Przez 18 lat swojego doświadczenia starałem się dobierać takie miejsca gdzie mogłem rozwijać swoje umiejętności na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych szefów kuchni w Polsce jak i zagranicą.Restauracja Moonsfera Jarka Uścińskiego Hotel Claridge’s Londyn,La Trompette Londyn Le Pily Cherbourg

Doświadczenie zdobyte za granica zaprocentowało. Po powrocie objąłem stanowisko szefa kuchni w 4* Hotelu Pałac Jugowice  w którym zdobyłem prestiżową nagrodę kulinarna I miejsce na najlepszą Kuchnie Pałacową w Polsce Jako pierwszy kucharz w Polsce, współpracując z firmą BALVITEN oferuje specjały kuchni bezglutenowej wychodzi naprzeciw chorobie Celiakia. Stawiam na kuchnie makrobiotyczną korzystając wyłącznie z naturalnych składników wysokiej jakości produktów .Lubię łączyć klasyczną prostotę i zaskakujące dodatki które wzbudzają uznania smakoszy.

Jak sam mówię miłości do zawodu wyraża na talerzu, moją pasją jest dostarczanie niesamowitych doznań kulinarnych i odkrywanie smaków. Kuchnia ma być radością i przyjemnością ale musi też być zdrowa, tak aby przyjemność smaków była połączona ze wzmocnieniem sił witalnych i budowanie odporności człowieka Wierzę, ze jesteśmy tym co jemy.

Współpracuję z firmą FALKO jako doradca kulinarny która posiada swoje stawy ryb słodkowodnych, z firmą KREDENS SMAKÓW gdzie nasze dania dietetyczne jadają najlepsi, Mamed Chalidow, Michał Syrowatka.

Moje doświadczenie zaprocentowało też w sporcie Gdzie jestem Kucharzem prywatnym zespołów siatkarskich takich jak Legionovia Legionowo grających w Orlen Liga oraz  pierwszoligowej drużyny mężczyzn Ślepsk Suwałki